ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16086392
nr 1608 6392
1940-tal, med etsad jaktdekor. Bredd: 42 cm. Höjd: 100 cm
Kondition: slitage, kantnagg
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:48:44
100 kr
500 kr